Tvoje kšandy je nyní Kus sebe!

Proč nosit Tvoje kšandy?

Proč nosit Tvoje kšandy? 

Když se řekne "kšandy", někdo si vybaví gumové kšíry, které nám maminky připínaly, aby nám ve školce nepadaly punčocháče. Jiní si vybaví elegantního muže v casual oblečení nebo šviháka Michaela Douglase v kšandách ve filmu Wall Street.

Kšandy jsou trendy doplněk, který má ale větší potenciál, než by se mohlo na první pohled zdát. Mohou být součástí každodenního outfitu nejen mužů, ale také žen! Kšandy jsou pohodlnější alternativou pásku. Kalhoty drží na svém místě a nikde neškrtí. Tvoje kšandy jsou na těle příjemné, měkké a pohodlné. Krásně se přizpůsobí každé postavě a navíc Ti narovnají záda a vzadu schovají "kasičku"! :) 

Kšandy jsou původně pánským doplňkem, ale sluší také ženám! Opticky prodlouží a zeštíhlí postavu, a to se hodí! Ani ženy bujarých tvarů se jich nemusejí obávat! Stačí zvolit ten správný střih kalhot. Elegantní krajkové kšandy podtrhnou půvab každé ženy.

Tvoje kšandy si můžeš vybrat v nepřeberných motivech. Komiksové pro cool styl nebo brokátové pro slavnostnější příležitost. V nabídce najdeš také sportovní motivy, motivy inspirované přírodou aj. Určitě si vybereš ten svůj a nebo si rovnou nechej vytvořit design přímo na míru. Vytvořit si můžeš celou kolekci a kšandy sladit i s dalšími doplňky - tričkem, motýlkem, tkaničkami do bot, čelenkou.. 

A jak je nosit?

Zásadním pravidlem je, že se kšandy nosí bez pásku. Možností, jak kšandy kombinovat, je mnoho a prakticky neexistují žádná omezení. 

Noste je tak, abyste se cítili dobře. 

Tvoje kšandy jsou jedinečný doplněk, kterým skvěle doladíš každý outfit. Bílé tričko už tak nikdy nebude nuda!

Doby, kdy byly kšandy vnímány jako spodní prádlo, jsou naštěstí pryč. Tak je ukaž světu a vylaď svůj styl!

Tak kdo s námi vystoupí z davu? :)